Rezultati takmičenja

DRŽAVNO PRVENSTVO 2017

 

 
Sombor  04.06.2017. godine
                           
                           
                           
                           
  F1A pojedinačno           1 2 3 4 5 F1  
                           
1 Slavko Savic S   SRB   Nova Pazova 180 180 180 180 180 155 1055
2 Uros Zoric (J) J   SRB   Nova Pazova 180 180 180 180 180 139 1039
3 Mica Tica S   SRB   Wing 180 180 180 180 180 133 1033
4 Miljus Vladimir S   SRB   AK Sombor 180 165 180 180 180   885
5 Milos Bordjoski S   SRB   Zrenjanin 165 180 180 180 180   885
6 Vladimir Jovicin S   SRB   Sombor 90 95 180 160 180   705
7 Djordje Grubic (J) J   SRB   Nova Pazova 139 180 157 163 0   639
8 Nenad Batocanin S   SRB   Wing 0 180 143 154 147   624
9 Damjan Mirkovic S   SRB   Nova Pazova 106 180 159 77 85   607
  Darko Rajic S   SRB   Sombor 100 130 31 145 180   586
  Nikola Djordjevic S   SRB   Sombor 180 71 150 150 0   551
  Radoje Blagojevic S   SRB   Vojka 104 35 0 45 0   184
                          0
                           
  F1B pojedinačno           1 2 3 4 5    
                           
1 Nikola Djordjevic S   SRB   Sombor 180 180 180 180 180   900
2 Bojan Gostojic (J) J   SRB   Zrenjanin 161 133 180 180 180   834
3 Slobodan Milic S   SRB   Trstenik 180 180 0 0 0   360
4 Svetozar Gostojic S   SRB   Zrenjanin 180 131 0 0 0   311
5 Radoje Blagojevic S   SRB   Vojka 177 0 0 0 0   177
                          0
                           
  F1C pojedinačno           1 2 3 4 5    
                           
1 Branko Bijelic S   SRB   Wing 179 180 180 180 180   899
2 Dragan Lakic S   SRB   Wing 180 180 180 141 137   818
3 Ziva Kovacki S   SRB   Zrenjanin 153 180 128 135 180   776
4 Stevan Janovic S   SRB   Sombor 109 166 84 180 103   642
5 Ferenc Baci S   SRB   Sombor 0 0 0 0 7   7
6 Svetozar Jovin S   SRB   Sombor 0 0 0 0 0   0
                          0
                           
                           
  F1H - HEC            1 2 3 4 5    
                           
1 Stefan Nastasic (J) J   SRB   Sombor 120 120 0 100 120   460
2 Nikola Macura (J) J   SRB   Subotica 98 80 120 54 55   407
3 Tamas Shell (J) J   SRB   Subotica 40 39 66 120 120   385
4 Vasko Vlahovic (J) J   SRB   Subotica 62 119 52 48 99   380
5 Andrej Nastasic (J) J   SRB   Sombor 61 40 46 82 120   349
6 Viktorija Grubic (J) J   SRB   Nova Pazova 41 82 93 37 3   256
7 Vladimir Volic (J) J   SRB   Sombor 95 0 0 59 33   187
8 Kristina Horvat (J) J   SRB   Sombor 50 0 0 0 0   50
  Djordje Grubic (J) J   SRB   Nova Pazova 32 0 0 0 0   32
  Richard Zidjarev (J) J   SRB   Subotica 5 0 0 0 0   5
9 Vanja Bozic (J) J   SRB   Subotica 0 0 0 0 0   0
10 Maksim Puskar (J) J   SRB   Subotica 0 0 0 0 0   0
                           


 

 

 

                                             XXI BAČKA KUP
                                                                  Sombor  03.06.2017. godine
                               
                               
                               
                               
  F1A pojedinačno           1 2 3 4 5 F1 F2 F3  
                               
1 Batoćanin Nenad S   SRB F-140 Wing Beograd  180 180 180 180 180 113     1013
2 Savić Slavko S   SRB F-345 N. Pazova 180 180 180 180 180 81     981
3 Blagojević Radoje  S   SRB F-014 Vojka  180 180 180 180 180 79     979
4 Horváth Szabolcs  S O HUN HUN3279 SAVARIA  180 180 161 180 180       881
5 Halasz-Szabo Istvan S   HUN HUN1981 HMVH 180 180 156 180 180       876
6 Jovičin Vladimir        S   SRB F-205 Sombor  180 150 180 180 180       870
7 Kerner Ferenc S   HUN HUN314 HEREND 180 180 140 180 180       860
8 Zorić Uroš J   SRB F-902 N. Pazova 180 180 156 180 111       807
9 Miljus Vladimir S   SRB F-368 Sombor  141 145 157 180 180       803
10 Kerner Martin Benedek J   HUN HUN HEREND 177 134 130 180 180       801
11 Rajić Darko S   SRB F-207 Sombor  180 130 180 120 180       790
12 Borđoški Miloš S   SRB F-192 Zrenjanin 180 131 140 142 180       773
13 Đorđević Nikola    S   SRB F-295 Sombor  180 180 0 180 180       720
14 Pek Vilmos J   HUN HUN HEREND 90 180 180 46 180       676
15 Mirković Damjan J   SRB F-377 N. Pazova 180 30 180 35 180       605
16 Tica Mića S   SRB F-047 Wing Beograd  0 0 0 0 0       0
17 Horváth Tamas  S O HUN     0 0 0 0 0       0
18 Szteblák Tamas S O HUN HUN2361 ZVMK 0 0 0 0 0       0
                               
                               
  F1B pojedinačno           1 2 3 4 5 F1 F2 F3  
                               
1 Gostojić Svetozar S   SRB F-018 Zrenjanin 180 180 180 180 180 4     904
2 Gostojić Bojan S   SRB F-297 Zrenjanin 180 180 180 180 180 0     900
3 Blagojević Radoje S   SRB F-014 Vojka 0 0 0 0 0 0     0
4 Milić Slobodan S   SRB   Trstenik 0 0 0 0 0 0     0
                               
                               
  F1C pojedinačno           1 2 3 4 5 F1 F2 F3  
                               
1 Kovački Živa S   SRB F-1611 Zrenjanin 173 180 180 163 180       876
2 Bjelić Branko S   SRB F-048 Wing Beograd  180 180 180 142 180       862
3 Lakić Dragan S   SRB F-063 Wing Beograd  180 180 180 180 132       852
4 Bači Ferenc S   SRB F-122 Sombor 135 180 180 14 180       689
5 Janović Stevan S   SRB F-246 Sombor 109 121 151 0 180       561
6 Jovin Svetozar S   SRB F-125 Sombor 23 14 0 0 0       37
                               
                               
                               
  F1H - HEC            1 2 3 4 5 F1 F2 F3 15
                               
1 Kerner Martin Benedek J   HUN HUN5230 HEREND 120 120 120 120 120 240 68   908
2 Szteblák Tamas S O HUN HUN2361 ZVMK 120 120 120 120 120 240 67   907
3 Toth Maria S   HUN HUN3768 HEREND 120 120 120 120 120 240 65   905
4 Horváth Szabolcs  S O HUN HUN3279 SAVARIA  120 120 84 120 120       564
5 Opálka István J S HUN HUN5387 VMTSE 120 120 83 120 120       563
6 Furjes Gergely J S HUN HUN5388 VMTSE 120 120 87 61 120       508
7 Horvat Kristina J   SRB F-510 Sombor 120 120 120 20 120       500
8 Zima Bence J S HUN HHUN5389 VMTSE 120 120 58 120 65       483
9 Kerner Mate J S HUN HUN4421 HEREND 120 64 120 42 120       466
10 Pek Vilmos S   HUN   HEREND 97 80 46 120 105       448
11 Nastasić Stefan J   SRB F-513 Sombor 83 25 30 50 73       261
12 Mórocz Péter S O HUN HUN909 VMTSE 120 0 120 0 0       240
13 Nastasić Andrej J   SRB F-366 Sombor 15 63 41 33 67       219
                               
                               

 

 

 

 

3.OTVORENI BAČKA INDOR KUP

Sombor,2017

 

    Competition: 3. OTVORENI BAČKA KUP - INDOOR                    
    Class:   F1N150                        
    Organizer:   Aero Klub Sombor                      
    Data and Place: 05.03.2017, Sombor, Hala Mostonga                      
                                   
Plasman   Class: Name Licence Junior Club F1 F2 F3 F4 F5 F6 F7 F8 F9 Total 3 Best
Senior 1 1 F1N150 Gostojić Svetozar  F-018 S AK Zrenjanin  38.5 24.7 35.4 36.0 36.8 37.8 38.1 39.1 38.7 325.1 116.3
Senior 2 2 F1N150 Milić Slobodan F-048 S AK Trstenik  35.8 38.2 33.8 36.3 27.0 37.0 37.7 36.6 28.2 310.6 112.9
Senior 3 3 F1N150 Raić Darko F-207 S AK Sombor 34.7 21.2 27.6 26.8 34.7 36.0 35.5 36.3 35.1 287.9 107.8
  4 F1N150 Kovački Živa F-161 S AK Zrenjanin  35.8 23.2 17.1 35.0 34.0 36.0 30.7 30.7 35.5 278.0 107.3
  5 F1N150 Janović Stevan  F-246 S AK Sombor 35.1 21.0 4.0 35.1 30.5 34.1 27.5 27.6 29.2 244.1 104.3
  6 F1N150 Laćimić Lazar  F-138 S AK Beograd 29.5 31.1 31.3 28.3 22.2 30.1 35.5 6.8 27.8 242.6 97.9
  7 F1N150 Jašenski Mihail   S AK Beograd 22.7 24.0 24.3 28.3 32.7 31.8 30.7 31.4 30.7 256.6 95.9
  8 F1N150 Nišević Igor    S AK Osijek 30.6 32.3 31.1 28.2 30.4 31.0 29.9 22.4 32.2 268.1 95.6
Junior 1, M.Junior1 9 F1N150 Kelam Rupčić Ivan    MJ AK Osijek 28.1 30.6 31.4 29.4 19.5 30.8 31.2 31.5 32.4 264.9 95.3
  10 F1N150 Glogoški Filip    S AK Osijek 29.4 30.2 30.0 31.0 16.0 22.0 29.8 29.7 16.0 234.1 91.2
  11 F1N150 Laćimić Boško  F-128 S AK Beograd 23.0 21.2 24.3 24.5 28.5 25.5 25.3 16.5 30.0 218.8 84.0
Junior 2 12 F1N150 Rešetar Mateja    J CTK Čeminac 26.4 25.3 24.7 28.0 20.6 26.4 22.2 27.2 27.4 228.2 82.6
  13 F1N150 Grubić Božo  F-245 S AK Nova Pazova  24.2 24.0 24.5 15.0 25.9 27.8 4.6 27.0 5.0 178.0 80.7
Junior 3 14 F1N150 Ziđarev Richard  F-348 J  VMK Subotica  6.7 6.5 21.3 23.0 22.5 26.2 28.5 25.7 25.0 185.4 80.4
  15 F1N150 Volić Vladimir   J AK Sombor 20.0 20.1 22.0 16.6 24.9 10.6 19.0 28.0 15.5 176.7 74.9
M.Junior2 16 F1N150 Grgić Luka    MJ AK Osijek 22.5 22.6 22.5 24.8 25.0 23.9 17.6 12.5 3.2 174.6 73.7
  17 F1N150 Horvat Kristina   J AK Sombor 14.5 19.7 21.3 17.1 24.6 22.1 25.0 21.8 22.0 188.1 71.7
  18 F1N150 Nastasić Andrej   J AK Sombor 11.5 7.0 7.5 24.8 22.6 21.4 7.7 23.6 12.7 138.8 71.0
M.Junior3 19 F1N150 Radić Mihaela   MJ AK Osijek 19.4 20.5 19.6 19.2 22.7 22.3 23.8 23.6 23.0 194.1 70.4
  20 F1N150 Grubić Viktorija F-529 MJ AK Nova Pazova  15.6 14.0 28.5 22.4 15.2 16.3 19.5 17.7 10.2 159.4 70.4
  21 F1N150 Činćurak Leon    J AK Osijek 20.3 18.7 22.6 23.4 22.8 23.0 15.0 15.6 14.5 175.9 69.2
  22 F1N150 Nastasić Stefan   J AK Sombor 17.2 16.2 16.9 12.0 13.5 15.0 21.3 19.2 21.7 153.0 62.2
  23 F1N150 Tumbas Bojan F-508 J  VMK Subotica  18.3 10.4 19.6 2.5 13.0 20.2 9.5 13.3 7.4 114.2 58.1
  24 F1N150 Schell Tamaš   J  VMK Subotica  21.3 4.0 4.3 3.5 5.6 17.6 16.8 6.2 17.5 96.8 56.4
  25 F1N150 Tolić Matija    J AK Osijek 20.7 21.9 13.2 12.6 0.0 0.0 3.5 2.4 12.1 86.4 55.8
  26 F1N150 Višinger Lea   MJ AK Osijek 15.5 17.1 17.0 16.5 18.2 17.3 17.2 19.0 18.1 155.9 55.3
  27 F1N150 Kosić Pavle F-422 J  VMK Subotica  13.3 17.0 10.8 16.7 17.0 19.0 18.5 7.8 12.6 132.7 54.5
  28 F1N150 Dedijer Aleksa   MJ AK Nova Pazova  16.0 19.6 0.0 4.5 4.0 0.0 13.9 0.0 0.0 58.0 49.5
  29 F1N150 Božić Vanja  F-199 J  VMK Subotica  3.2 3.0 2.5 7.0 2.5 5.6 14.3 18.7 16.0 72.8 49.0
  30 F1N150 Jovin Svetozar  F-125 S AK Sombor 13.4 15.6 16.4 3.3 6.6 13.7 3.7 14.6 14.9 102.2 46.9
  31 F1N150 Puškar Maksim    J  VMK Subotica  3.4 5.2 10.4 3.5 4.1 4.0 15.2 15.0 16.2 77.0 46.4
  32 F1N150 Macura Nikola  F-420 J  VMK Subotica  3.7 7.6 10.5 11.3 9.7 11.7 14.0 19.2 6.3 94.0 44.9
  33 F1N150 Petrović Đorđe   S AK Beograd 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

 

 

 

    Competition: 3. OTVORENI BAČKA KUP - INDOOR                    
    Class:   F1N                        
    Organizer:   Aero Klub Sombor                      
    Data and Place: 05.03.2017, Sombor, Hala Mostonga                      
                                   
Plasman   Class: Name Licence Junior Club F1 F2 F3 F4 F5 F6 F7 F8 F9 Total 3 Best
Senior 1 1 F1N Jašenski Mihail   S AK Beograd 38.6 40.2 42.5 35.5 42.5 5.5 31.7 23.5 31.0 291.0 125.2
Senior 2, Junior 1 2 F1N Macura Nikola  F-420 J  VMK Subotica  38.7 37.9 22.0 5.3 37.4 37.3 20.5 32.1 39.8 271.0 116.4
Senior 3 3 F1N Laćimić Lazar  F-138 S AK Beograd 30.4 38.4 38.3 34.6 21.9 37.7 37.8 39.1 37.7 315.9 115.8
  4 F1N Laćimić Boško  F-128 S AK Beograd 5.5 5.0 33.5 30.0 29.0 36.6 3.6 26.0 29.0 198.2 100.1
  5 F1N Glogoški Filip  F-037 S AK Osijek 31.7 30.8 27.4 32.3 23.5 33.5 30.3 32.2 24.6 266.3 98.0
Junior 2 6 F1N Ziđarev Richard  F-348 J  VMK Subotica  32.2 12.1 13.4 13.7 15.6 21.8 28.7 29.6 30.3 197.4 92.1
  7 F1N Nišević Igor  F-039 S AK Osijek 7.4 26.0 23.8 12.5 29.6 29.5 30.5 30.0 6.8 196.1 90.1
Junior 3 8 F1N Schell Tamaš   J  VMK Subotica  12.0 12.0 25.0 28.2 30.2 27.7 30.5 26.7 29.1 221.4 89.8
M. Junior 1 9 F1N Grubić Đorđe  F-381 MJ AK Nova Pazova  0.0 0.0 0.0 24.6 24.7 25.5 28.0 28.7 27.6 159.1 84.3
  10 F1N Tumbas Bojan F-508 J  VMK Subotica  7.4 7.1 24.8 3.1 6.7 3.4 23.6 26.2 33.3 135.6 84.3
  11 F1N Raić Darko F-207 S AK Sombor 27.3 29.0 23.5 27.1 26.4 23.8 3.3 3.8 9.6 173.8 83.4
  12 F1N Kosić Pavle F-422 J  VMK Subotica  3.0 25.7 15.8 27.0 24.0 25.5 21.5 20.0 23.6 186.1 78.2
  13 F1N Tolić Matija    J AK Osijek 26.7 21.3 24.3 11.7 23.2 25.7 10.9 15.6 17.7 177.1 76.7
  14 F1N Jovin Svetozar  F-125 S AK Sombor 23.0 26.5 22.5 13.0 24.0 25.7 22.8 23.0 8.6 189.1 76.2
  15 F1N Grubić Božo  F-245 S AK Nova Pazova  20.2 21.8 21.8 24.6 6.0 22.8 20.0 18.7 25.2 181.1 72.6
  16 F1N Volić Vladimir   J AK Sombor 17.8 16.8 9.2 4.5 4.0 10.6 10.0 22.0 25.0 119.9 64.8
M. Junior 2 17 F1N Grgić Luka    MJ AK Osijek 5.5 20.0 17.7 21.4 22.6 3.0 7.0 10.5 17.5 125.2 64.0
  18 F1N Petrović Đorđe   S AK Beograd 4.0 10.2 4.1 5.6 18.5 20.3 17.3 20.5 22.5 123.0 63.3
  19 F1N Puškar Maksim    J  VMK Subotica  6.1 3.7 3.0 10.1 15.6 19.2 22.4 18.0 5.1 103.2 59.6
  20 F1N Janović Stevan  F-246 S AK Sombor 19.7 13.9 13.5 17.1 18.6 17.2 13.3 16.2 3.5 133.0 55.5
  21 F1N Jovičin Vladimir F-205 S AK Zrenjanin  7.0 6.0 13.0 4.0 10.5 21.2 0.0 0.0 0.0 61.7 44.7
M. Junior 3 22 F1N Kalman Rupčić Ivan    MJ AK Osijek 9.7 8.0 13.4 3.1 15.8 7.7 10.0 7.9 14.5 90.1 43.7
  23 F1N Činćurak Leon    J AK Osijek 8.9 16.0 6.3 3.5 5.0 3.6 4.4 3.8 3.3 54.8 31.2
  24 F1N Božić Vanja  F-199 J  VMK Subotica  11.0 8.4 5.0 6.0 6.1 11.2 3.0 5.6 4.0 60.3 30.6
  25 F1N Radić Mihaela   MJ AK Osijek 8.8 5.2 14.0 3.3 4.6 3.8 3.5 4.0 3.5 50.7 28.0
  26 F1N Višinger Lea   MJ AK Osijek 7.9 4.6 8.5 5.7 7.1 10.6 4.0 2.8 3.8 55.0 27.0
  27 F1N Dedijer Aleksa F-018 MJ AK Nova Pazova  3.0 2.0 0.0 5.4 4.0 0.0 4.9 8.6 0.0 27.9 18.9
  28 F1N Grubić Viktorija F-529 MJ AK Nova Pazova  3.0 2.0 3.5 5.8 2.0 8.5 4.0 3.0 2.0 33.8 18.3
  29 F1N Grubić Martin    S AK Nova Pazova  0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Датум: 22.05.2016.

 

 

   

 

 

 

                                                  VIII ДРЖАВНО ПРВЕНСТВО У КЛАСИ F1E

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Организатор: АК Сомбор

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Место одржавања: Крчедин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пл.

Име и презиме

Лиценце

сек.

%

сек.

%

сек.

%

сек.

%

сек.

%

%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Светозар Јовин

F-123

180

100,00

180

100,00

180

100,00

180

100,00

180

100,00

500,00

 

2

Стеван Јановић

F-246

180

100,00

130

72,22

148

82,22

157

87,22

159

88,33

429,99

 

3

Никола Ђорђевић

F-295

180

100,00

86

47,77

180

100,00

170

94,44

155

86,11

428,32

 

4

Горан Тимотијевић

F-

116

64,44

138

76,66

180

100,00

180

100,00

124

68,88

409,98

 

5

Антун Берлековић

F-131

97

53,88

104

57,77

180

100,00

180

100,00

176

97,77

409,42

 

6

Владимир Јовичин

F-205

180

100,00

117

65,00

132

73,33

159

88,33

139

77,22

403,88

 

7

Лазар Лаћимић

F-138

43

23,88

145

80,55

164

91,11

180

100,00

160

88,88

384,42

 

8

Бошко Лаћимић

F-128

84

46,66

130

72,22

170

94,44

158

87,77

118

65,55

366,64

 

9

Стеван Мутић

F-042

113

62,77

102

56,66

180

100,00

117

65,00

119

66,11

350,54

 

10

Станчевић Мирослав

F-

120

66,66

69

38,33

164

91,11

85

47,22

106

58,88

302,20

 

 

 

 

    Competition: 2. OTVORENI BAČKA KUP - INDOOR                    
    Class:   F1N, F1N150                        
    Organizer:   Aero Klub Sombor                      
    Data and Place: 27.02.2016, Sombor, Hala Mostonga                      
                                   
    Class: Name Licence Junior Club F1 F2 F3 F4 F5 F6 F7 F8 F9 Total 3 Best
1 38 F1N150 Gostojić Bojan   J AK Zrenjanin 38.0 39.0 38.5 37.2 38.0 37.0 14.0 38.4 35.2 315.3 115.9
2 40 F1N150 Kovački Živa   S AK Zrenjanin 30.9 26.9 37.2 39.6 30.4 26.5 38.6 34.5 34.3 298.9 115.4
3 37 F1N150 Milić Slobodan   S AK Trstenik 34.5 14.9 34.6 37.5 37.2 39.6 38.2 19.6 33.0 289.1 115.3
4 32 F1N150 Špehar Dominik   S AK Zaprešić 34.9 36.4 35.1 36.7 38.0 15.5 32.0 38.7 37.5 304.8 114.2
5 31 F1N150 Kosir Damir   S AK Zaprešić 12.7 37.4 37.1 29.4 37.7 37.1 35.8 38.5 37.0 302.7 113.6
6 17 F1N150 Nišević Igor   S AK Osijek 37.6 36.7 37.1 35.9 35.1 36.8 36.6 36.3 36.8 328.9 111.5
7 41 F1N150 Gostojić Svetozar   S AK Zrenjanin 34.6 36.5 35.0 36.0 25.0 36.5 28.0 27.0 19.0 277.6 109.0
8 33 F1N150 Tucman Alen   J AK Zaprešić 35.2 17.0 23.0 34.7 34.7 10.4 29.0 5.0 36.2 225.2 106.1
9 35 F1N150 Zobec Vilim   S AK Karlovac 3.8 33.7 3.2 33.6 26.3 30.2 36.9 8.0 29.1 204.8 104.2
10 18 F1N150 Glogoški Filip    J AK Osijek 30.4 21.6 32.5 34.4 35.4 34.4 33.4 33.2 6.0 261.3 104.2
11 3 F1N150 Đorđević Nikola F-295 S AK Sombor 30.5 30.9 33.5 33.5 25.5 28.0 18.0 21.8 33.0 254.7 100.0
12 25 F1N150 Bertalan Martina   J CTK Čeminac 17.6 24.1 23.2 25.4 27.0 31.0 31.6 28.5 32.7 241.1 95.3
13 7 F1N150 Runić Danilo F-378   AK Nova Pazova 30.3 29.9 3.5 28.5 31.5 30.6 4.0 32.0 5.0 195.3 94.1
14 1 F1N150 Janović Stevan F-246 S AK Sombor 30.6 31.7 26.9 27.8 29.8 27.2 20.0 28.0 28.2 250.2 92.1
15 39 F1N150 Zlokas Dragan   S AK Zrenjanin 20.4 28.5 29.6 21.1 28.8 30.2 29.5 24.9 22.1 235.1 89.3
16 26 F1N150 Rešatar Matea (2001)   J CTK Čeminac 29.5 29.0 28.5 26.4 26.5 28.0 29.7 29.4 29.2 256.2 88.6
17 8 F1N150 Grubić Martin F-365 S AK Nova Pazova 25.2 3.2 5.4 19.3 4.3 24.7 28.6 26.6 32.7 170.0 87.9
18 23 F1N150 Tolić Matija   J AK Osijek 24.5 16.0 27.3 26.2 26.2 26.3 28.0 28.1 28.0 230.6 84.1
19 27 F1N150 Čiček Marko    J CTK Čeminac 27.3 27.7 23.2 22.6 24.4 25.0 27.4 26.0 28.4 232.0 83.5
20 9 F1N150 Grubić Božo F-245 S AK Nova Pazova 27.0 27.0 26.7 27.2 26.1 27.7 26.4 27.0 27.7 242.8 82.6
21 21 F1N150 Kelam-Rupčić Ivan (2006)   MJ AK Osijek 18.6 20.0 23.3 25.4 28.0 27.8 26.4 23.0 23.2 215.7 82.2
22 11 F1N150 Stojanović Dragomir F-511 J AK Nova Pazova 21.5 24.4 24.4 27.0 12.8 14.3 24.3 25.5 28.8 203.0 81.3
23 20 F1N150 Dankoš Mislav (2006)   MJ AK Osijek 22.0 25.6 26.5 21.8 27.5 24.0 24.2 25.4 11.0 208.0 79.6
24 12 F1N150 Stojanović Dejana (2004) F-526 MJ AK Nova Pazova 26.2 23.3 16.3 26.5 26.5 11.0 2.7 9.5 14.0 156.0 79.2
25 29 F1N150 Laćimić Boško   S AK Beograd 2.5 2.3 18.2 27.1 23.9 27.0 22.0 11.5 15.1 149.6 78.0
26 34 F1N150 Vančina Josip (2006)   MJ AK Zaprešić 10.8 18.3 9.3 14.7 23.0 19.0 24.0 26.0 25.0 170.1 75.0
27 13 F1N150 Grubić Viktorija (2009) F-529 MJ AK Nova Pazova 20.2 15.7 18.2 6.8 25.1 9.7 20.2 28.4 18.0 162.3 73.7
28 2 F1N150 Jovin Svetozar   S AK Sombor 17.9 15.0 24.2 2.0 23.0 13.7 24.3 25.2 21.0 166.3 73.7
29 30 F1N150 Laćimić Lazar   S AK Beograd 3.5 22.4 16.0 23.0 24.8 25.0 6.0 6.6 12.0 139.3 72.8
30 36 F1N150 Zobec Borna (2008)   MJ AK Karlovac 22.8 24.5 15.0 0.0 0.0 0.0 25.0 5.0 11.0 103.3 72.3
31 24 F1N150 Činčurak Leon (2004)   MJ AK Osijek 21.6 24.5 21.5 22.5 13.5 21.3 22.5 21.0 21.0 189.4 69.5
32 15 F1N150 Pejić Goran   S AK Borovo 15.5 5.8 21.5 20.0 18.5 19.5 20.0 23.6 23.0 167.4 68.1
33 19 F1N150 Lučić Josip   J AK Osijek 20.5 20.1 20.2 11.2 14.8 4.2 14.7 15.0 19.6 140.3 60.8
34 28 F1N150 Siketić Matej (2001)   J CTK Čeminac 10.5 10.3 17.9 17.4 17.5 20.0 19.3 18.8 21.0 152.7 60.3
35 16 F1N150 Vidić Stjepan   S AK Borovo 20.0 6.7 19.3 18.5 19.1 19.5 20.0 20.0 19.0 162.1 60.0
36 22 F1N150 Radić Mihaela (2007)   MJ AK Osijek 13.5 15.3 20.0 16.0 19.0 19.0 19.4 19.9 14.6 156.7 59.3
37 14 F1N150 Dedijer Aleksa (2010)   MJ AK Nova Pazova 4.7 19.3 6.6 18.0 8.0 0.0 9.0 5.0 0.0 70.6 46.3
38 6 F1N150 Božanović Milana (2013)   MJ AK Sombor 2.0 2.0 0.0 4.6 3.2 7.3 2.4 0.0 0.0 21.5 15.1
39 5 F1N150 Popović Helena (2004)   MJ AK Sombor 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
40 4 F1N150 Stevandić Tibor   S AK Sombor 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
41 10 F1N150 Mirković Damjan F-377 J AK Nova Pazova 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

 

                                   
    Competition: 2. OTVORENI BAČKA KUP - INDOOR                    
    Class:   F1N, F1N150                        
    Organizer:   Aero Klub Sombor                      
    Data and Place: 27.02.2016, Sombor, Hala Mostonga                      
                                   
    Class: Name Licence Junior Club F1 F2 F3 F4 F5 F6 F7 F8 F9 Total 3 Best
1 32 F1N Tucman Alen   J AK Zaprešić 46.0 40.5 43.5 5.3 44.6 5.7 16.8 4.4 3.8 210.6 134.1
2 34 F1N Zobec Vilim   S AK Karlovac 44.0 42.8 43.5 43.0 6.5 45.5 39.5 43.8 26.2 334.8 133.3
3 30 F1N Kosir Damir   S AK Zaprešić 41.8 40.2 41.0 42.2 37.2 42.5 45.3 44.8 34.1 369.1 132.6
4 3 F1N Đorđević Nikola F-295 S AK Sombor 17.0 27.5 3.0 29.0 40.0 39.1 34.6 38.1 38.8 267.1 117.9
5 7 F1N Runić Danilo F-378   AK Nova Pazova 21.0 18.3 36.2 37.3 39.0 18.9 35.5 36.3 38.2 280.7 114.5
6 17 F1N Laćimić Boško   S AK Beograd 11.0 13.0 36.0 31.2 38.8 35.0 34.1 36.3 5.2 240.6 111.1
7 8 F1N Grubić Martin F-365 S AK Nova Pazova 31.0 31.0 30.5 30.2 33.1 28.1 27.5 34.9 30.5 276.8 99.0
8 15 F1N Glogoški Filip    J AK Osijek 31.3 31.0 13.0 30.2 29.7 30.5 11.2 18.7 29.0 224.6 92.8
9 18 F1N Laćimić Lazar   S AK Beograd 8.1 30.0 6.0 28.2 17.5 5.0 20.0 34.0 27.3 176.1 92.2
10 1 F1N Janović Stevan F-246 S AK Sombor 17.0 23.0 25.6 24.5 10.0 24.2 29.0 28.2 29.0 210.5 86.2
11 5 F1N Jovičin Vladimir F-205 S AK Sombor 20.0 3.0 17.5 29.0 3.0 26.0 26.5 28.4 27.0 180.4 84.4
12 14 F1N Nišević Igor   S AK Osijek 24.2 25.6 26.0 21.3 21.6 26.0 19.0 27.0 18.7 209.4 79.0
13 25 F1N Tolić Matija   J AK Osijek 25.1 16.2 24.0 22.5 10.5 25.8 25.4 27.6 9.5 186.6 78.8
14 9 F1N Grubić Božo F-245 S AK Nova Pazova 24.0 21.0 21.5 25.0 24.7 24.0 24.0 22.5 28.0 214.7 77.7
15 16 F1N Lučić Josip   J AK Osijek 2.2 17.0 6.2 23.5 6.5 10.8 3.5 28.0 25.4 123.1 76.9
16 21 F1N Čiček Marko    J CTK Čeminac 14.5 25.3 26.5 2.0 20.2 15.7 17.2 24.0 21.9 167.3 75.8
17 19 F1N Petrović Đorđe   S AK Beograd 22.0 23.2 23.0 23.6 21.6 24.0 22.9 18.2 21.0 199.5 70.8
18 2 F1N Jovin Svetozar   S AK Sombor 26.5 10.0 23.1 4.5 17.5 7.5 6.3 19.0 20.5 134.9 70.1
19 11 F1N Stojanović Dragomir   J AK Nova Pazova 19.0 21.0 17.5 13.9 18.2 24.7 4.0 0.0 0.0 118.3 64.7
20 33 F1N Vančina Josip (2006)   MJ AK Zaprešić 15.7 3.5 21.0 10.6 23.5 20.0 2.2 3.3 18.4 118.2 64.5
21 13 F1N Vidić Stjepan   S AK Borovo 10.5 18.0 15.0 15.0 10.5 15.0 19.5 18.1 15.7 137.3 55.6
22 27 F1N Stojanović Dajana (2004) F-526 MJ AK Nova Pazova 12.2 6.2 9.4 5.2 5.0 15.5 23.2 14.0 4.0 94.7 52.7
23 23 F1N Kelam-Rupčić Ivan (2006)   MJ AK Osijek 10.0 3.7 15.0 17.1 5.8 10.2 6.2 18.1 16.0 102.1 51.2
24 36 F1N Siketić Matej     CTK Čeminac 2.6 4.9 3.2 8.0 3.0 19.0 10.5 12.0 11.2 74.4 42.2
25 26 F1N Činčurak Leon (2004)   MJ AK Osijek 7.5 4.0 4.6 9.4 3.0 11.4 14.9 4.4 3.1 62.3 35.7
26 28 F1N Grubić Viktorija (2009) F-529 MJ AK Nova Pazova 4.7 5.0 10.0 4.5 4.7 2.4 12.5 3.0 5.5 52.3 28.0
27 22 F1N Dankoš Mislav (2006)   MJ AK Osijek 5.3 4.2 2.5 3.5 5.0 3.0 5.7 11.0 11.0 51.2 27.7
28 24 F1N Radić Mihaela (2007)   MJ AK Osijek 4.2 7.3 6.2 5.5 3.0 10.4 3.0 9.0 7.0 55.6 26.7
29 12 F1N Pejić Goran   S AK Borovo 2.4 9.0 3.0 6.2 7.0 3.2 6.6 6.0 6.0 49.4 22.6
30 35 F1N Zobec Borna (2008)   MJ AK Karlovac 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.0 3.5 6.7 22.2 22.2
31 6 F1N Volić Vladimir   J AK Sombor 3.0 5.0 7.5 8.4 5.8 6.3 2.7 2.8 4.3 45.8 22.2
32 29 F1N Dedijer Aleksa (2010)   MJ AK Nova Pazova 7.0 5.0 0.0 1.0 1.5 1.0 4.2 3.2 0.0 22.9 16.2
33 20 F1N Rešatar Matea   J CTK Čeminac 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
34 10 F1N Savić Slavko   S AK Nova Pazova 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
35 4 F1N Stevandić Tibor   S AK Sombor 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
36 31 F1N Špehar Dominik   S AK Zaprešić 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

 

    DRŽAVNO PRVENSTVO   SLM  F1ABC 
                        
       

                                 Sombor,  13.09.2015.

                             
                             
                             
    F1A pojedinačno     1 2 3 4 5 6     7      
                             
1   Blagojević Radoje  S Vojka  180 180 180 180 180 180 180 1260    
2   Savić Slavko  S Nova Pazova  152 180 180 180 180 180 180 1232    
3   Batočanin Nenad S Wing 144 180 180 180 180 180 180 1224    
4   Mića Tica  S Wing 180 180 180 160 147 180 180 1207    
5   Stevandić Tibor  S Sombor  180 180 73 180 180 180 180 1153    
6   Borđoški Miloš S Zrenjanin 132 180 180 86 180 180 180 1118    
7   Mirković Damjan J Nova Pazova  93 166 180 180 123 180 180 1102    
9   Zorić Uroš J Nova Pazova  180 180 74 85 180 132 180 1011    
8   Jovičin Vladimir        S Sombor  180 54 38 180 180 71 180 883    
10   Đorđević Nikola    S Sombor  180 98 109 180 128 141 0 836    
11   Pešić Andrija J Trstenik 155 180 180 65 180 0 0 760    
                             
    F1B pojedinačno      1 2 3 4 5 6 7      
                             
1   Gostojić Bojan J Zrenjanin 180 180 180 180 180 180 180 1260    
2   Gostojić Svetozar S Zrenjanin 180 180 180 180 180 0 145 1045    
3   Milić Slobodan S Trstenik 120 180 162 180 145 14 0 801    
4   Blagojević Radoje  S Vojka  180 90 180 180 0 0 0 630    
5   Đorđević Nikola  S Sombor 82 0 0 0 0 138 180 400    
6   Marković Filip  J Wing 0 102 180 0 0 0 0 282    
7   Zorić Uroš J Nova Pazova  180 0 0 0 0 0 0 180    
8   Milojković Marko  J Wing 0 65 112 0 0 0 0 177    
9   Ivančevoć Zoran  S Wing 0 0 0 48 0 0 0 48    
                             
    F1C pojedinačno     1 2 3 4 5 6 7      
                             
1   Kovački Živa  S Zrenjanin  180 180 180 180 180 180 180 1260   41
2   Bijelić Branko  S Wing 180 180 180 180 180 180 180 1260   38
3   Janović Stevan S Sombor 180 180 180 180 103 180 180 1183    
4   Bači Ferenc S Sombor 180 150 180 180 71 180 180 1121    
5   Lakić Dragan S Wing 180 37 180 180 42 135 139 893    
6   Gostojić Svetozar  S Zrenjanin  28 0 0 32 0 0 30 90    
7   Borovac Nikola  S  Franjo Kluz Zemun  28 0 0 0 0 0 0 28    
8   Jovin Svetozar S Sombor 0 0 0 0 22 0 0 22    
                             

 

                         XIX BAČKA KUP               
                          Sombor  12.09.2015. godine              
                               
  F1A pojedinačno       1 2 3 4 5 6 7        
                               
1 Mića Tica  S   Wing 180 180 180 180 180 180 180 1260      
2 Savić Slavko  S   Nova Pazova  180 180 180 180 180 140 180 1220      
3 Stevandić Tibor  S   Sombor  180 134 180 180 180 180 180 1214      
4 Halasz Szabo Istvan S   Hodmezervasarhely 180 174 180 124 180 180 180 1198      
5 Pešić Andrija J   Trstenik 129 180 180 180 180 160 180 1189      
6 Đorđević Nikola    S   Sombor  180 156 180 180 180 180 123 1179      
7 Zorić Uroš J   Nova Pazova  180 180 173 180 82 180 180 1155      
8 Batočanin Nenad S   Wing 180 180 180 133 180 180 105 1138      
9 Borđoški Miloš S   Zrenjanin 180 127 180 126 180 180 129 1102      
10 Jovičin Vladimir        S   Sombor  180 65 180 180 180 180 130 1095      
11 Mirković Damjan J   Nova Pazova  180 180 180 180 85 43 110 958      
12 Kosoroš Šandor S   VMK Subotica 0 0 0 0 0 0 0 0      
                               
  F1B pojedinačno        1 2 3 4 5 6 7        
                               
1 Gostojić Bojan J   Zrenjanin 180 180 180 180 180 180 180 1260   198  
2 Milić Slobodan S   Trstenik 180 180 180 180 180 180 180 1260   195  
3 Zoric Uroš J   Nova Pazova  120 180 180 93 180 180 180 1113      
4 Gostojić Svetozar S   Zrenjanin 180 180 150 0 0 0 0 510      
                               
                               
  F1C pojedinačno                            
                               
1 Lakić Dragan S   Wing 118 180 102 180 180 180 180 1120      
2 Bači Ferenc S   Sombor 135 180 180 14 180 180 180 1049      
3 Janović Stevan S   Sombor 180 8 100 105 180 180 180 933      
4 Jovin Svetozar S   Sombor 180 8 0 0 0 0 0 188      
                               
                               
  F1H - HEC                             
                               
1 Selmeci Balázs S O ATTE Ajka  120 120 120 120 120     600   240 141
2 Szteblák Tamas S O ZVMK 120 120 120 120 120     600   240 121
3 Horváth Szabolcs  S S SAVARIA  120 120 120 120 120     600   240 118
4 Rémai Martin  J C VMTSE 120 120 120 120 120     600   240 68
5 Rémai Martin  J S VMTSE 120 120 120 120 120     600      
6 Mórocz Péter S C VMTSE 120 120 120 79 120     559      
7 Gostojić Bojan  J O Zrenjanin 115 120 120 120 50     525      
8 Kovács Levente  J S ATTE Ajka  103 120 103 52 120     498      
9 Selmeci Ferenc S C ATTE Ajka  103 120 39 120 76     458      

 

 

                                 
    Competition: 1. OTVORENI BAČKA KUP - INDOOR                    
    Class:   F1N, F1N150                        
    Organizer:   Aero Klub Sombor                      
    Data and Place: 22.03.2015, Sombor, Hala Mostonga                      
                                   
    Class: Name Licence Junior Club F1 F2 F3 F4 F5 F6 F7 F8 F9 Total 3 Best
1 5 F1N150 Nišević Igor    S AK Osijek 30.3 34.5 33.7 34.1 37.8 36.1 37.2 36.4 32.5 312.6 111.4
2 16 F1N150 Kosir Damir  CRO F-001 S MK Zaprešić 33.9 37.9 35.9 35.5 12.9 0.0 36.0 28.5 35.1 255.7 109.8
3 50 F1N150 Špehar Dominik  CRO F-007 S MK Zaprešić 34.9 34.0 36.6 34.8 36.4 35.8 14.0 24.5 25.4 276.4 108.8
4 51 F1N150 Sušac  Petar F-040 J AK Osijek 26.2 28.5 31.5 33.0 35.2 34.8 35.0 35.8 35.6 295.6 106.6
5 29 F1N150 Milić Slobodan    S AK Kragujevac  35.2 35.4 34.1 3.0 0.0 28.8 29.7 31.7 32.5 230.4 104.7
6 9 F1N150 Gostojić Bojan    J AK Zrenjanin  32.0 31.2 34.8 20.8 35.7 30.6 0.0 0.0 0.0 185.1 102.5
7 12 F1N150 Trkulja Jovan    J AK Sombor 32.2 35.7 25.0 29.1 28.0 21.6 30.8 28.1 27.1 257.6 98.7
8 7 F1N150 Gostojić Svetozar    S AK Zrenjanin  31.9 32.0 0.0 33.4 30.4 31.0 32.4 32.9 31.7 255.7 98.7
9 38 F1N150 Tucman Alen  CRO F-004 J MK Zaprešić 30.9 28.6 32.5 31.8 29.2 8.1 31.6 8.4 32.7 233.8 97.0
10 31 F1N150 Pein Marina   J CTK Čeminac 4.0 30.0 31.2 31.0 31.0 31.6 12.4 27.0 28.2 226.4 93.8
11 15 F1N150 Hanak Emil    S VMK Subotica  23.8 27.0 24.5 30.0 30.5 28.9 30.7 31.0 25.8 252.2 92.2
12 23 F1N150 Laćimić Boško  F-128   AK Beograd 24.9 27.3 29.8 10.2 28.6 27.0 32.4 29.4 26.3 235.9 91.6
13 25 F1N150 Janović Stevan    S AK Sombor 14.4 30.0 31.4 29.8 28.2 29.7 21.8 26.4 21.8 233.5 91.2
14 28 F1N150 Glogoški Filip    J AK Osijek 28.0 29.0 28.7 16.0 28.3 28.9 0.0 30.6 29.7 219.2 89.3
15 11 F1N150 Pejić Aleksandar    S AK Kragujevac  0.0 0.0 0.0 30.0 30.2 26.3 22.9 23.8 21.0 154.2 86.5
16 18 F1N150 Rešetar Mateja    J CTK Čeminac 23.6 28.4 28.9 27.0 27.8 28.8 27.7 26.0 4.4 222.6 86.1
17 26 F1N150 Dankoš Mislav    MJ AK Osijek 22.2 26.6 20.7 28.2 25.6 29.9 25.4 25.4 24.7 228.7 84.7
18 37 F1N150 Đorđević Nikola    S AK Sombor 16.2 18.9 0.0 25.3 32.4 25.2 17.0 19.3 21.2 175.5 82.9
19 34 F1N150 Grubić Božo  F-245   AK Nova Pazova  25.2 26.2 27.4 24.0 25.5 23.5 26.0 25.0 24.4 227.2 79.6
20 43 F1N150 Grubić Viktorija F-529 MJ AK Nova Pazova  14.8 17.7 19.3 17.0 24.2 26.0 18.9 28.7 20.7 187.3 78.9
21 36 F1N150 Lučić Josip    J AK Osijek 21.2 25.5 25.3 19.3 27.5 21.1 7.9 16.6 5.8 170.2 78.3
22 24 F1N150 Grubić Đorđe F-381 MJ AK Nova Pazova  5.0 9.3 19.3 5.0 8.6 23.0 25.7 25.8 26.2 147.9 77.7
23 33 F1N150 Kirin Adam    J AK Osijek 21.6 26.0 24.0 25.6 24.7 22.4 20.7 22.5 24.0 211.5 76.3
24 27 F1N150 Popović Helena    J AK Sombor 3.6 15.9 22.6 8.1 19.3 8.1 23.5 27.6 24.7 153.4 75.8
25 4 F1N150 Grubić Martin  F-365   AK Nova Pazova  24.5 23.5 23.0 22.0 22.2 23.8 17.4 8.0 27.3 191.7 75.6
26 39 F1N150 Stevandić Tibor    S AK Sombor 4.5 12.0 16.6 10.9 18.2 25.9 20.2 27.9 20.9 157.1 74.7
27 3 F1N150 Paravinja Vojislav      AK Beograd 3.4 19.5 16.5 25.4 25.0 5.7 23.2 2.4 10.1 131.2 73.6
28 10 F1N150 Ziđarev Richard  F-348 J  VMK Subotica  22.3 21.7 23.7 24.2 23.2 22.7 21.1 22.1 25.1 206.1 73.0
29 14 F1N150 Hadrović Adam CRO F-064 J MK Zaprešić 26.5 15.8 20.5 18.9 24.2 18.0 22.3 16.8 21.0 184.0 73.0
30 45 F1N150 Činćurak Leon    MJ AK Osijek 15.6 14.0 3.1 22.2 24.2 20.7 23.6 23.5 24.1 171.0 71.9
31 30 F1N150 Grgić Luka    MJ AK Osijek 9.2 17.9 21.2 21.7 8.9 8.9 24.6 17.0 22.2 151.6 68.5
32 20 F1N150 Nastasić Andrej    MJ AK Sombor 11.7 12.3 13.0 8.9 11.0 25.0 24.6 7.0 18.8 132.3 68.4
33 17 F1N150 Grujić Filip F-507 J VMK Subotica  19.0 18.2 17.7 17.4 22.0 20.2 15.0 22.8 23.1 175.4 67.9
34 13 F1N150 Siketić Matija    J CTK Čeminac 3.6 4.8 3.7 3.0 3.4 21.5 20.2 21.0 22.2 103.4 64.7
35 8 F1N150 Balint Norbert    J VMK Subotica  18.2 19.4 20.2 19.5 20.2 21.7 6.6 8.4 6.6 140.8 62.1
36 40 F1N150 Kesegi Adrian    J VMK Subotica  17.5 22.6 21.7 7.3 10.0 11.4 11.2 5.0 3.0 109.7 61.8
37 19 F1N150 Mirković Damjan  F-377 J AK Nova Pazova  14.5 18.1 21.1 4.8 15.6 5.0 19.5 19.1 21.0 138.7 61.6
38 21 F1N150 Bijelčević Sara    J CTK Čeminac 14.1 14.2 8.3 18.0 18.8 22.1 12.0 13.5 19.5 140.5 60.4
39 48 F1N150 Šerko Elena    MJ AK Sombor 19.7 17.1 12.4 5.3 14.9 8.0 16.5 22.1 18.1 134.1 59.9
40 47 F1N150 Laćimić Lazar  F-138   AK Beograd 3.6 12.0 19.0 19.9 0.0 17.2 7.7 20.9 8.2 108.5 59.8
41 41 F1N150 Šerko Sara    MJ AK Sombor 15.2 18.8 18.9 12.8 21.5 17.3 13.5 14.1 14.7 146.8 59.2
42 1 F1N150 Dražeta Aleksandar  F-772 MJ AK Nova Pazova  16.6 17.0 18.3 18.1 19.3 18.4 15.4 18.3 13.8 155.2 56.0
43 42 F1N150 Božić Vanja    J VMK Subotica  6.4 2.9 2.9 7.0 10.1 13.3 18.7 17.0 16.6 94.9 52.3
44 49 F1N150 Macura Nikola    J VMK Subotica  2.2 1.9 4.7 6.0 9.4 7.1 18.0 12.5 18.0 79.8 48.5
45 32 F1N150 Toth Aron   J VMK Subotica  10.6 6.5 7.3 16.6 15.1 14.6 15.9 15.7 12.1 114.4 48.2
46 46 F1N150 Dražeta Nikolina  F-773 MJ AK Nova Pazova  0.0 0.0 0.0 7.5 12.1 16.0 6.4 12.5 9.0 63.5 40.6
47 2 F1N150 Jovin Svetozar    S AK Sombor 9.8 10.4 12.1 10.6 8.2 3.6 13.6 14.0 8.7 91.0 39.7
48 6 F1N150 Nastasić Stefan   MJ AK Sombor 4.7 2.3 9.2 9.8 9.7 11.2 8.8 8.6 8.0 72.3 30.7
49 44 F1N150 Đurđević Nikola       AK Sombor 15.0 2.5 13.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 30.5 30.5
50 35 F1N150 Ivković Miloš   J AK Sombor 7.2 4.7 12.3 1.8 3.6 0.0 0.0 0.0 0.0 29.6 24.2
51 22 F1N150 Đurđević Aleksa      AK Sombor 15.4 4.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 23.4 23.4

 

 

                                   
    Competition: 1. OTVORENI BAČKA KUP - INDOOR                    
    Class:   F1N, F1N150                        
    Organizer:   Aero Klub Sombor                      
    Data and Place: 22.03.2015, Sombor, Hala Mostonga                      
                                   
    Class: Name Licence Junior Club F1 F2 F3 F4 F5 F6 F7 F8 F9 Total 3 Best
1 20 F1N Kosir Damir  CRO F-001 S MK Zaprešić 36.0 41.1 43.4 0.0 39.1 0.0 43.6 41.9 43.5 288.6 130.5
2 18 F1N Tucman Alen  CRO F-004 J MK Zaprešić 40.2 39.3 26.5 36.3 37.5 37.3 35.1 36.5 40.3 329.0 119.8
3 2 F1N Laćimić Boško  F-128   AK Beograd 23.4 11.6 32.8 41.4 27.8 5.1 32.2 35.8 38.8 248.9 116.0
4 5 F1N Grubić Martin  F-365   AK Nova Pazova  33.0 30.2 32.0 30.9 30.9 31.8 32.2 0.0 20.5 241.5 97.2
5 30 F1N Đorđević Nikola    S AK Sombor 4.8 4.5 5.8 18.5 29.0 27.0 26.4 26.4 35.1 177.5 91.1
6 25 F1N Nišević Igor    S AK Osijek 18.7 22.1 20.7 29.4 29.4 25.0 26.4 29.6 25.3 226.6 88.4
7 12 F1N Ziđarev Richard  F-348 J  VMK Subotica  30.4 30.1 10.3 6.3 10.6 15.2 27.8 9.9 27.3 167.9 88.3
8 17 F1N Hanak Emil    S VMK Subotica  17.5 4.1 29.0 19.7 25.8 24.6 21.3 31.7 26.9 200.6 87.6
9 8 F1N Mirković Damjan  F-377 J AK Nova Pazova  13.9 22.3 29.0 13.9 27.7 26.6 24.0 24.1 27.1 208.6 83.8
10 19 F1N Hadrović Adam CRO F-064 J MK Zaprešić 10.6 20.7 23.4 26.6 20.7 18.1 7.2 5.7 33.4 166.4 83.4
11 26 F1N Glogoški Filip    J AK Osijek 25.5 26.0 25.3 22.6 24.9 31.0 24.9 23.1 24.0 227.3 82.5
12 7 F1N Stojanović Dajana  F-527 MJ AK Nova Pazova  27.7 26.7 27.7 8.8 18.3 5.8 26.0 8.9 11.0 160.9 82.1
13 21 F1N Špehar Dominik  CRO F-007 S MK Zaprešić 18.3 27.8 8.5 24.9 6.3 25.1 24.5 23.1 24.4 182.9 77.8
14 34 F1N Sušac  Petar F-040 J AK Osijek 24.7 6.7 25.3 17.0 22.7 23.6 22.3 15.8 27.7 185.8 77.7
15 6 F1N Branković Jelena  F-900 J AK Nova Pazova  21.0 23.1 29.2 21.6 21.1 6.7 21.6 4.3 5.2 153.8 73.9
16 9 F1N Grubić Đorđe F-381 MJ AK Nova Pazova  19.0 21.5 18.9 10.1 9.3 8.9 22.3 24.8 26.6 161.4 73.7
17 31 F1N Stevandić Tibor    S AK Sombor 16.0 13.2 16.1 27.8 20.7 14.5 23.1 19.9 5.3 156.6 71.6
18 29 F1N Janović Stevan    S AK Sombor 13.6 26.2 4.9 3.8 3.4 18.0 21.7 19.6 23.1 134.3 71.0
19 27 F1N Lučić Josip    J AK Osijek 18.4 24.6 25.6 18.7 20.0 3.9 10.3 18.4 19.9 159.8 70.2
20 1 F1N Laćimić Lazar  F-138   AK Beograd 9.4 2.1 22.2 15.8 20.3 19.4 23.5 21.6 22.8 157.1 68.5
21 23 F1N Grgić Luka    MJ AK Osijek 20.0 21.5 7.0 6.4 3.6 3.7 22.7 4.4 24.0 113.3 68.2
22 28 F1N Jovin Svetozar    S AK Sombor 20.6 14.4 12.2 20.4 20.3 22.0 21.2 21.5 11.0 163.6 64.7
23 13 F1N Grujić Filip F-507 J VMK Subotica  3.0 7.5 15.4 15.2 16.7 12.0 22.4 21.3 5.0 118.5 60.4
24 3 F1N Paravinja Vojislav      AK Beograd 3.4 3.8 12.1 17.5 19.9 12.7 11.9 18.0 20.4 119.7 58.3
25 24 F1N Činćurak Leon    MJ AK Osijek 10.5 16.6 7.9 8.7 3.9 19.1 17.6 15.0 12.5 111.8 53.3
26 15 F1N Macura Nikola    J VMK Subotica  6.0 4.1 2.6 9.5 17.0 18.2 13.2 15.9 17.6 104.1 52.8
27 4 F1N Grubić Božo  F-245   AK Nova Pazova  13.7 13.1 10.7 17.6 20.4 13.3 11.3 14.5 5.0 119.6 52.5
28 14 F1N Balint Norbert    J VMK Subotica  15.7 8.3 5.8 5.3 10.1 4.5 11.4 14.1 6.5 81.7 41.2
29 22 F1N Dankoš Mislav    MJ AK Osijek 3.0 13.0 2.4 13.3 4.3 3.9 3.2 3.0 9.1 55.2 35.4
30 16 F1N Božić Vanja    J VMK Subotica  10.0 1.8 6.3 12.4 11.8 7.0 0.0 9.6 9.7 68.6 34.2
31 10 F1N Dražeta Aleksandar  F-772 MJ AK Nova Pazova  3.2 4.1 5.1 9.1 8.0 5.5 4.9 5.5 8.6 54.0 25.7
32 33 F1N Volić Vladimir    J AK Sombor 6.2 3.2 3.4 7.0 8.2 7.5 5.0 5.1 7.5 53.1 23.2
33 11 F1N Dražeta Nikolina  F-773 MJ AK Nova Pazova  4.4 2.1 1.4 2.4 5.0 3.5 2.0 2.8 1.1 24.7 12.9
34 35 F1N Grubić Viktorija F-529 MJ AK Nova Pazova  3.1 2.8 4.4 0.9 2.5 3.8 1.5 2.0 1.5 22.5 11.3
35 32 F1N Šerko Elena    MJ AK Sombor 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0